MODRA Florbal Cup 2018 - 2.ročník

29.04.2018


Dňa 29.4.2018 sa uskutočnil 2 .ročník florbalového turnaja v kategórii staršej prípravky /2007 - a menej/ MODRA FLORBAL CUP 2018.
Zúčastnilo sa 16 družstiev zo Slovenska , Českej Republiky, Maďarska a Rakúska. FBC Blueberries Modra , FBC Skalica , FBK Harvard Partizánske, FBO Žochár Topoľčany , Snipers Bratislava , Tsunami Záhorská Bystrica, FBC Lions Bratislava , Hurikán Inspiro Bratislava , Inspiro Ivánka pri Dunaji , Hainburg/AT/, Komárom /HU/ dievčatá , Komárom /HU/ chlapci , ŠSK Očov Hodonín /CZ/ , Florbal Hodonín /CZ/, Fbc Coyotes Jablunkov /CZ/ . Hralo sa súčasne na troch ihriskách . Družstvo Modry po dvoch výhrach, dvoch remízach a dvoch prehrách skončilo v skupine na 5. mieste a nepostúpilo do ďalších bojov. Víťazmi sa stali hráči z ŠSK Očov Hodonín /CZ/.
Deti nazbierali množstvo nových skúseností a kamarátstiev. Deťom ale aj dospelým spríjemnilo deň aj maľovanie na tvár a pripravené občerstvenie.Veľké poďakovanie patrí sponzorom a rodičom detí, ktorí sa starali o organizáciu turnaja. Už teraz sa spoločne tešíme na tretí ročnik.

Konečné poradie

1. ŠSK Očov Hodonín /CZ/

2. Florbal Hodonín /CZ/,

3. Komárom /HU/ dievčatá

4. Hurikán Inspiro Bratislava

5. FBK Harvard Partizánske

6. Fbc Coyotes Jablunkov /CZ/

7. FBC Skalica

8. Tsunami Záhorská Bystrica

9. FBC Lions Bratislava

10. FBC Blueberries Modra

11. Komárom /HU/ chlapci

12. Snipers Bratislava

13. FBO Žochár Topoľčany

14. ŠK Lido prírodovedec

15. Inspiro Ivánka pri Dunaji

16. Hainburg/AT/,