— Aktuality —
 

Blueberries bol od stredy na Stupava floorball cup.
Mladší žiaci bojovali ako levy, zo skupiny sme postúpili z 2.miesta. V osemfinále sme si poradili s tímom Tsunami Hargašova 6:3.
Juniori (roč 2000) v tazkej skupine len raz remizovali. Do osemfinále im pavúk posunul Čadcu z druhého miesta v skupine. Chalani sa nezľakli a zaznamenali prvú výhru...

FBC Blueberries Modra bola od piatku na Slovenskom pohári vo florbale v Topoľčanoch. Máli sme obsadenie vo všetkých kategóriách /mladčia prípravka,starčia prípravka , mladší žiaci/.
Najviac sa darilo našim starším pripravkarom. Hoci v oklieštenej zostave no o to bojovnejsie prechádzali turnajom.Napokon vybojovali bronzové medajle.
Hoci neboli...

Dnes sa v hale Elán uskutočnilo vyhodnotenie ligovej sezóny 2016/2017 v sezóne STARŠÍ ŽIACI a DORASTENCI.
Starší žiaci i dorast si vo svojich ligách tento rok vybojovali cenné a v tvrdej konkurencií výborné 3. miesta.
Chlapcom a ich trénerom gratulujeme k výbornej sezóne.

Dorastenci nakoniec dotiahli po zlej prvej tretine zápas s TJ Sokoľ Gajary do víťazného konca a vyhrali 8:7.

22.04.2017

Športovec mesta MODRA za rok 2016

Ahojte, konečne máme termín na 5. ročník florbalového tábora u nás v Modre. Tábor je určený pre decká z klubu, ale aj tie, ktoré by chceli florbal začať hrávať alebo sa len tak cez prázdniny zabaviť športom.

Mladšia pripravka 1. 4. ukončila ligovú sezónu 2016-2017. Sezóna je pre našich najmladších veľmi úspešná. Z 18 zápasov vyhrali až 15krat, 2krat sme prehrali, raz remizovali. Decká počas zápasov nastrieľali do bránky súperov 186 gólov. Káder mladšej prípravky je veeeelmi široký. Dres mladšej prípravky oblieka 25 deti.
V máji sa výber z nich...